Witamy!
Hodowla psów rasowych Polana Pasterska o nr 596/01/13 należąca do SWKiPR (które należy do Polskiego Porozumienia Kynologicznego i WKU) oferuje Państwu prześliczne szczeniaki rasy Polski Owczarek Podhalański.

Szczenięta masywne i grubej kości, bardzo dobrze wychowane, przyjazne dla domowników, zwierząt oraz ptaków w gospodarstwie. Owczarki to psy łagodne wobec rodziny i dzieci. Czujne i nieufne wobec obcych. Bardzo przywiązują się do właściciela. Są posłuszne, inteligentne oraz świetnie prezentują się na posesji. Owczarki podhalańskie to psy odporne na warunki pogodowe, w tym niską temperaturę. Sierść tej rasy ma właściwości samoczyszczące. Tę cechę podhalańczyki zawdzięczają zawartej w sierści lanolinie, która chroni psy przed wodą, chłodem, insektami i brudem.

Nasze psy są socjalizowane już od narodzin i przebywają z nami w domu, dzięki czemu są przyzwyczajone do obecności ludzi i posiadają zrównoważoną psychikę.
Zależy nam aby pieski trafiły do dobrego domu, pełnego przyjaźni i ciepła.

Rodzice do wglądu na miejscu. Wszystkie szczeniaki w momencie odbioru są zaszczepione i odrobaczone zgodnie z wiekiem. Posiadają rodowód, książeczkę zdrowia i microchip. Dostępne są pieski oraz suczki.

Szczeniaczki gotowe do zamieszkania w nowych domach od począątku czerwca.

W celu rezerwacji szczeniaczka proszę o kontakt telefoniczny pod numer 668-974-764.

Nasze psy przebywają w wielu krajach Europy, m.in w Grecji, Serbii, Holandii, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Szwecji, Danii, Ukrainie, Łotwie, Belgii i w Niemczech.